تبلیغات
تعبیر خواب جامع - تعبیر خواب چوز
 
تعبیر خواب جامع
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
دوشنبه 2 مرداد 1396 :: نویسنده : سینا احمدی
معنی خواب چوز

امام صادق علیه السلام می فرمایند:

اگرزن بیند که از فرج او مروارید یا گوهر بیرون آمد، دلیل کهفرزند اوعالم و پارسا گردد.

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

اگرزنی درخواب بیند که فرج او آهنین یا مسین بود، دلیل است از مرادها ناامید شود. اگر مردی بیند فرج زنش ازپس بود، دلیل است آنمرد لوطی بود. اگر فرج خود را بریده بیند، دلیل است دشمن بر وی ظفر یابد.

جابر مغربی می گوید:

اگر زنی بیند از فرج اوماهی بیرون آمد، دلیل است او رادختری آید. اگر بیند که از فرج او موشی بیرون آمد، دلیل که دختری آورد نابکار. اگر بیند کهگربه از فرج او بیرون آمد، دلیل که فرزندی آورددزد، اگر بیند ماری بیرون آمد یا کژدمی، دلیل که فرزند او را دشمن شود. اگر بیندنان بیرون آمد، دلیل کهمفلس شود. اگر زنی بیند که کنجد از فرج او بیرون آمد، دلیل استشوهر او رادوست دارد. اگر بیند که از فرج اوخون بیرون آمد، دلیل است در حالحیض شوهر با اونزدیکی کند. اگر زنی بهخواب بیند که از فرج اودیو بیرون آمد، دلیل که فرزند او معلم بود، اگر بیند که آب صافی بیرون آمد، دلیل که او را فرزندی آید صالح. اگر ابتیره، بهخلاف این است. اگر زنی بیند که او را قضیب بود، اگر آبستن است پسری آورد، لیکن آنپسر نماند. اگر آبستن نباشد و پسر ندارد، مالش زیاد شود.

دانیال نبی علیه السلام می فرماید:

اگر بیند که از فرج او آتشی بیرون آمد، دلیل است که فرزند او جهانگیر شود. اگر بیند که شخصی فرج او را دید، دلیل است که از آن کس منفعت بیند. اگر بیند که فرج او موی بر آمده بود، دلیل که به سبب فرزندان اندوهگین شوند. اگر بیند که فرجش آماسیده بود. دلیل کهمال یابد. اگر به جای فرج قضیب بود و آبستن بود، دلیل که پسری آورد.

--------------------------------------------------------------------------------

اگر مردی به خواب دید که چونزنان فرج داشت، دلیل است خوار و رسوا شود. اگر بیند کسی با ویمجامعت نمود، دلیل است حاجتش از وی روا شود. اگر دو زن در خواب بیند ایشان را یک فرج بود، دلیل که ایشان زن یک مرد شوند.

 

 

 

برای دانلود تعبیر خواب جامع روی این متن کلیک کنید

متن بالا توسط نرم افزار لینک ساز وب لینک دار شده است

برای دانلود لینک ساز وب روی این متن کلیک کنید

 

نوع مطلب :
برچسب ها : فرج، عورت، شرمگاه، آبرو، کس، چوز، نس،
لینک های مرتبط :


لینک دانلود کامل تعبیر خواب

 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر