تبلیغات
تعبیر خواب جامع - تعبیر خواب پهنانه
 
تعبیر خواب جامع
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
سه شنبه 3 مرداد 1396 :: نویسنده : سینا احمدی
معنی خواب پهنانه

محمد ابن سیرین بصری گوید:

بوزینه درخواب، دلیل بر دشمنیفریبنده و ملعون است. اگر دید بر بوزینهنشسته بود و آن بوزینه مطیع او بود، دلیل که بر دشمن غالب شود و او را قهر کند. اگر دید با بوزینهنبرد می کرد و بر وی چیره شد، دلیل کهبیمار شود و از آن شفا نیابد، یا عیبی برتن او پدید آید که از آن خلاصی نیابد.

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

اگر دید بوزینه را بکشت، دلیل که دشمن را قهر کند. اگر دید گوشت او بخورد، دلیل که در رنجی و غیبی گرفتار آید. اگر دید کسی بوزینه به وی بخشید، دلیل که کسی دشمنی او ظاهر کند.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

میمون در خواب، مردی است که نماد دشمنی و ارتکاب گناه است و همچنین نشانه اعمالی است که مایه خشم مردم میگردد. ممکن است دیدن میمون، بریهود دلالت داشته باشد. همچنین میمون در خواب، به مردی فقیر و مستمند تعبیر میشود که نعمتها از او گرفته شده است.

جابر مغربی می گوید:

اگر دید بوزینه را بکشت، دلیل که بیمار شود و زود شفا یابد. اگر دید که بوزینه براسب نشسته بود، دلیل که جهودی با زن او فساد کند. و بوزینه ماده زنی مفسده وجادوگر است. اگر دید که بوزینه بهخانه درآمد، دلیل که او راجادو کنند. اگر دید بوزینه با وی سخن گفت، دلیل که زن با وی دراز زبانی کند. اگر دید بوزینه او بگزید، دلیل که بیمار شود یا از عیال خود دشنام شنود. اگر دید بوزینه به وی چیزیداد تا بخورد، دلیل کهمال خویش را بر اهلبیت هزینه کند.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

بوزینه در خواب های ما نماینده انواع میمون ها است غیر از گوریل و ارانگوتان. بوزینه در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ و پر مکر و فریب که دشمنی او ازروی حسابگرینیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص بابیننده خواب. اگر دیدید بوزینه ای در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی وخصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند. چنان چه دیدید بوزینه ای را با ریسمان یا زنجیربسته اید و بهدنبال خود می کشید و می برید بر دشمنی که دارید پیروز می شوید. اگر بوزینه از مقابل شما گریخت امنیت خواهید یافت اما باید هوشیار باشید زیرا ازگزند مجدد او در امان نخواهید بود. اگر در خواب دیدید که به دنبال بوزینه ای می دوید و می خواهید او را بگیرید و بوزینه ازدرخت بهدیوار و از دیوار به حیاط میجهد و شما را با خود می کشاند کسی هست که با فریب و نیرنگ، امری را به شما مشتبه می کند و مدتی شما را سرگردان و معطل نگه می دارد. اگر بوزینه ای به دنبال شما می دوید و شما از مقابلش می گریختید به قدردوری ونزدیکی بوزینه مورد تهدید یک بیماری هستید. چنان چه بوزینه ای در خانه داشتید که درعالم خواب احساس کردید به شما هدیه داده فریب خواهید خورد.اگر هدیه گرفتید کسی دشمنی خودش را با شما ظاهر می کند و اگر بوزینه ای هدیه دادید شما با کسی که بوزینه را گرفته دشمنی می کنید. بوزینه ماده زنی است مفسده جو و فتنه انگیز که باید مراقب او باشید و چنان چه این بوزینه ماده به آغوش شماجست و دست به گردنتانحلقه نمود زنی در صدد اغوای شما بر می آید. اگر دیدید بوزینه شما را گاز گرفت بیمار می شوید یا با همسرتان اختلاف پیدا می کنید. با بوزینه هم غذا شدن ارتکاب گناهی استبزرگ در ردیف گناهان کبیره.

آنلی بیتون می گوید:

1ـ دیدن میمون در خواب ، نشانه آن است که مردم ریاکار برای پیشبرد اهداف خودچاپلوسی شما را می کنند .

2ـ دیدن میمونمرده در خواب ، نشانه آن است که سر سخت ترین دشمنان شما به زودینابود خواهند شد .

3ـ اگر دختری خواب میمون ببیند ، نشانه آن است که چون نامزدش به بی وفایی او بدگمان است بهتر است هرچه زودتر با او ازدواج کند .

4ـ اگر زنی در خواب به میمونی غذا بدهد ، دلالت بر آن دارد که آدم متملقی اسرار او را فاش خواهد کرد .

در سر زمین رویاها آمده:

خواب میمون : رازتان را برای کسی فاش نکنید

اشخاص بی پول خواب میمون ببینند : پول

پولدارها خواب میمون ببینند : بیماری و دردسر

شما یک میمون دارید : یک دوست دورو و مزدور در کنار شماست .

میمونها در حال بازی : معاملات و مذاکرات سودمندملک ومسکن

میمونها درون قفس : در عشق به مانع بر میخورید .

یک بچه میمون : شانس در عشق

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

عنتر انسانی است دلقک صفت و مقلد و سبک. همان طور که ما اینحیوان را در بیداری می شناسیم در خواب نیز انسانی است با خصوصیات شناخته شده که چنین آدمی در زندگی بیننده خوابنقش می گیرد و سرراه او واقع می شود و بیش از آن سود بخش باشد درپی سود و بهره خویشتن است. اگر ببینید عنتری دارید که متعلق به خود شماست مردی با این خصایص شما را بازی می دهد و منتفع می شود و چندی شما را سرگرم حیله ها و بازی های خویش نگه می دارد. اگر کسی عنتری به شما داد تعبیر همان است که عنتر داشته باشد. اگر شما عنتری به کسی دادید چنان شخصی را از خویش می رانید و دور می کنید.

 

 

 

برای دانلود تعبیر خواب جامع روی این متن کلیک کنید

آدرس تلگرامی زیر جهت انجام تعبیر خواب  به صورت آنلاین ارائه می شود

tabirjame@

 

نوع مطلب :
برچسب ها : میمون، عنتر، بوزینه، حمدونه، چز، پهنانه، مهنانه،
لینک های مرتبط :


لینک دانلود کامل تعبیر خواب

 

چهارشنبه 22 خرداد 1398 12:41 ق.ظ

An impressive share! I have just forwarded this onto a colleague who was conducting a little research on this. And he actually bought me breakfast because I found it for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to discuss this issue here on your website.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر