تبلیغات
تعبیر خواب جامع - تعبیر خواب کوسک
 
تعبیر خواب جامع
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 5 مرداد 1396 :: نویسنده : سینا احمدی
معنی خواب کوسک  

محمد ابن سیرین بصری گوید:

دیدن باقلا در خواب در وقت خود خوردن و بی وقت خوردن، اگر پخته باشد یا خام، دلیلبرغم کند و حکم تاویل آن در تر و خشک یکسان است. اگر بیند که نخورد غم واندوه کمتر بود

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

اگر کسی بیند که شخصی باقلا بدوداد و بخورد، دلیل است کهاندوهگین شود وباشد که با آنکسخصومت نماید. معبران گفته اند: اگر بیند باقلا داشت، یا کسی بدو داد، یا ازخانه بیرون ریخت و از آن هیچ نخورد، او را زیا ندارد، خاصه چون به خانه خوددیده بود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

در مرود باقلا معبرانبزرگ کهن عقاید متفاوتی ابراز داشته اند. ابن سیرین معتقد است که باقلا به هرشکل و در هر زمان که باشد غم و اندوه است و تر و خشک آن یک حکم را دارد ولی مولف نفایس الفنون فی عرایس العیون رحمتالله الیه تصریح کرده که باقلای خشکشادی و فرح است و باقلای تر در صورتی که (روی) بوته و در مزرعه باشد نیکو است. معبران نوشته اند که دیدن باقلا در خواب خوبنیست چه به فصل باقلا باشد و چه بیرون از فصل و چه تر و تازه باشدو چه خشک. کسانی هستند که به خوردن باقلای تازه عادت دارند مثل اهالی شمال کشور خودمان. برای این عده خوردن باقلا در بیداری حکم خوردن سبزی سفره را دارد و بیشتر ایجاد تنوع وتفنن درغذا خوردن است لذا در خواب ایشان می تواند نشان دگر گونی کارها باشد نه صرفا غم و اندوه. در نفایس آمده که دیدن باقلای تازه بر بوته بد نیست اما اگر گل زرد روی آن باشد نشان یک بیماری برای بیننده خواب است. بیماری نزدیک که شفای سریع دارد. خوردن باقلای تر اقدام به کاری است که اندوه وکسالت می آورد. پوست کندن باقلابرخورد با یک حادثه غیر منتظره است که می تواند بی زیان باشد اگر از آن نخورید و از دست بنهید. اگر در خواب ببینیم که باقلا داریم اما آن را دور ریختیم یا مصرف نکرده و به زمین نهاده و از آنچشم پوشیدیم خواب ما گویای این است که غمی پیش می آید اما دامان ما را نمی گیرد و ما از آن می گذریم ورهائی می یابیم. اگر در خواب ببینید که با قلا دارید اما هنوز نخورده اید و قصد خوردن و مصرف کردن آن را هم ندارید بد نیست چون می گوید غمی پیش می آید که جانکاه نیست و خیلی زود می گذرد و فراموش می شود.

 

 

 

برای دانلود تعبیر خواب جامع روی این متن کلیک کنید

آدرس تلگرامی زیر جهت انجام تعبیر خواب  به صورت آنلاین ارائه می شود

tabirjame@

 

نوع مطلب :
برچسب ها : باقلا، باقلاء، باقلی، باسمر، کالوسک، کوسک، فول،
لینک های مرتبط :


لینک دانلود کامل تعبیر خواب

 

دوشنبه 27 شهریور 1396 07:04 ب.ظ
Hello to every body, it's my first visit of this blog;
this blog consists of awesome and truly good information in favor of readers.
دوشنبه 27 شهریور 1396 07:01 ب.ظ
Hello to every body, it's my first visit of this blog;
this blog consists of awesome and truly good information in favor of readers.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر