تبلیغات
تعبیر خواب جامع - تعبیر خواب سیل
 
تعبیر خواب جامع
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 5 مرداد 1396 :: نویسنده : سینا احمدی
معنی خواب سیل

امام صادق علیه السلام می فرمایند:

دیدن سیل در خواببر چهاروجه است.

اول: دشمنیبزرگ.

دوم: پادشاهیستمگر.

سوم:لشگر غالب وپیروز.

چهارم: فتنه و بلا.

جابر مغربی می گوید:

اگر در خواب بیند سیل درجائی خرابی کرد، دلیل که مردم آنجا را از پادشاه منفعت رسد.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

دیدن سیل در خواب، بر هجوم دشمن دلالت دارد. اگر آن سیل برای مردم سودمند باشد و ضرر نرساند، به خیر و برکت مستمر تعبیر میشود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل می کنند که سیل در خواب یا فتنه و بلاست یا لشکری غالب و دشمنی بزرگ کهلشکر غالب، دشمن بزرگ و نیز فتنه است و بلا که ناخواسته و نا آگاه بر انسان ها نازل می شود. سیل در خواب های ما حادثه ای است بزرگ و خانمان بر انداز که اگر انتظارش را هم نداشته باشیم قدرت مقابله با آن را فاقد هستیم زیرا سیل در بیداری بنیان کن ومنهدم کننده می باشد. چنانچه در خواب دیدید سیل حادث شده در زندگی آینده شما اتفاقی می افتد بزرگ و سهمگین که چنانچه در خواب دیدید سیل حادث شده در زندگی آینده شما اتفاقی می افتد بزرگ و سهمگین کهخطر آفرین است و طبعا نمی تواند از هیچ جهت خوب و مفید باشد. اگر دیدید دور از جریان سیل ایستاده اید و از محلی امن به آن نگاه می کنید از گزند حادثه در امان می مانید و با این که آن اتفاق مهم واقع می شود به شما گزندی وارد نمی آید ولی اگر دیدید در سیل هستید وآب به سوی شما می آید حادثه شما را در بر می گیرد. چنانچه در خواب دیدید سیل شما را فرا گرفت و دستتان به جائی استوار است و آب نمی تواند شما را بشوید و ببرد مهابت خطر کمتر است اگر در خواب ببینید سیل جاری است اما آب آن روشن است وماهی آن در آن شنا می کند حادثه ای بزرگ چنان که گفتم اتفاق می افتد اما نیک فرجام است.هرچه آب سیل گل آلود وکثیف باشد خطر بیشتر وغم واندوه حاصله از وقوع حادثه پیش بینی نشده افزون تر می باشد. اگر در خواب ببینید سیل جاری شده و شما جائی امن ایستاده اید ولی آب خرابی ایجاد کرد و منطقه ای کهخانه شما نیز در آن واقع است ویران نمود نشان آن است که به علت همان حادثه بزرگ دگرگونی بنیادی به وجود می آید و اهالی آن منطقه از جمله شما زیان می برید ولی اگر دیدید سیل جائی را خراب نکرد و شما بیمناک ویرانگری آن بودید شما زیان نمی بینید. آنچه در اینجا هم ترس بیشتر از ویرانی سیل اهمیت پیدا می کند و گویای تاثیر در آیندهبیننده خواب است. معبران نوشته اند که سیل در منطقه گرمسیر نشانشادی وفرج و خیر و برکت. اگر در خواب ببینید سیل بدونخشم و خروش و حتی بی آنکه شما بترسید و بگریزید وارد خانه شما شد خوب است و سودی عایدتان می گردد اما اگر خشم و خروش داشته باشد نیکو نیست. اگر بترسید و بگریزید حتی سیل به شما کاری نداشته باشد نیکو نیست. اگر آب روشن و صاف اما سیل صدا داشته باشد خوب نیست. شنیدن صدای سیل در معرض خطر و غم ورنج قرار گرفتن است.

آنلی بیتون می گوید:

1ـ اگر خواب ببینید سیل قسمتی از شهر را نابود ساخته است ، نشانه آن است کهبیمار خواهید شد و درحرفه خود زیان خواهید دید و هنگام ازدواج شما حوادثی باعث اغتشاش و هرج و مرج می گردد و شما رااندوهگین می سازد .

2ـ دیدن سیل در خواب ، نشانه آن است که به زودی نگرانی و اضطراب بهطرف شما سرازیر می شود .

در سر زمین رویاها آمده:

خواب سیل : به مخالفت و ناکامی برمی خورید .

کنار یک سیلابراه می روید : آرزهای شما بعد از مدت معین برآورده خواهند شد .

از یک سیلاب رد می شوید : به هدفتان خواهید رسید .

درون سیل می افتید : بدست آوردن قدرت از همه چیز در زندگی مهمتر نیست .

برای خارج شدن از سیلاب شنا می کنید : خطر شما را شدیداً تهدید میکند .

دیگران شما را از سیلاب نجات می دهند : یک دوست به شما خیانت می کند .

--------------------------------------------------------------------------------

دیدن سیل به خواب، دلیل بر دشمنی بزرگ بود یا پادشاهیظالم. اگر در خواب بیند با سیل درکوشش بود، دلیل که با دشمنی درافتد. اگر بیند از سیل بیرون آمد، دلیل که بر دشمن ظفر یابد. دیدن سیل درخواب در ملکِ سردسیر، دلیل غم و اندوه بود و در گرمسیر، دلیل منفعت و شادی بود. اگر بیند که سیل به خانه یا به کوچه درشد، دلیل گشایش است.

 

 

 

برای دانلود تعبیر خواب جامع روی این متن کلیک کنید

آدرس تلگرامی زیر جهت انجام تعبیر خواب  به صورت آنلاین ارائه می شود

tabirjame@

 

نوع مطلب :
برچسب ها : سیل، سیلاب، لور، تنداب، سیول، توجبه،
لینک های مرتبط :


لینک دانلود کامل تعبیر خواب

 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر